Sektörün devleri Fespa Eurasia 2021’de buluşuyor

Sektörün heyecanla beklediği Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia iki yıl aradan sonra sektörün devleriyle buluşmaya hazırlanıyor! Ülkemizde Covid-19 aşılamasının artması sonucu baskı sektöründe de oluşan canlılık nedeniyle neredeyse yüzde 100’lük doluluğa ulaşan FESPA Eurasia, 2-5 Aralık’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) 10 binden fazla ziyaretçiyi Avrasya Bölgesi’nin lider oyuncularıyla buluşturacak…

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyası, 2-5 Aralık tarihleri arasında Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia’da buluşacak. Ülkemizde Covid-19 aşı uygulamaları sayesinde etkisini yitirirken giderek canlanan baskı sektörü heyecanla büyük buluşmayı bekliyor. FESPA Eurasia 2021, sektörü 8. kez bir araya getirecek. Türkiye’nin sektör liderleri ve küresel markalar, yeni teknolojilerini ve yenilikçi uygulamalarını FESPA Eurasia’da sergileyecek.

Rekor katılım bekleniyor

10 binden fazla ziyaretçiyle bu yıl rekor sayıya ulaşması beklenen FESPA Eurasia, katılımcı alanında önemli markaların teyidini alırken neredeyse yüzde 100’lük doluluğa ulaştı. Sektörün lider firmaları, 2-5 Aralık’ta düzenlenecek büyük buluşma için tüm hazırlıklarını tamamladı. Mimaki Eurasia, Matset, SDS, İstanbul Reklam ve CMYK katılımlarını kesinleştirirken son fuara katılan birçok firma katılımını teyit etti. Sektör liderleri, fuarda en yeni ürün ve hizmetleriyle ziyaretçilerini ağırlayacak. Tüm yıl heyecanla beklenen FESPA Eurasia birçok lansmana da ev sahipliği yapacak.

Sektör liderleri bu fuarı iple çekiyor

Endüstriyel reklam ve baskı dünyasının merakla beklediği fuar için tüm hazırlıkların tamamlandığını, belirten FESPA Eurasia Fuar Müdürü Betül Binici, “Firmalar fuarı iple çekiyor, aşılamalar iyi gidiyor. Bu sene umutluyuz ve fuarın hem iç piyasayı hareketlendireceğini hem de ihracatı artırıp sektörü büyütecek bir itici güç olacağını tahmin ediyoruz” diyor.

FESPA Eurasia’nın Avrasya’da çok geniş bir coğrafyada takip edilen en önemli fuar olduğunu vurgulayan Binici şöyle devam ediyor: “Baskı ve endüstriyel reklam alanındaki lider uluslararası platform olarak, katılımcı firmalarımızla birlikte pandemi döneminde zor bir süreçten geçtik. Biz de bu süreçte fuar katılımıyla ilgili firmalarımıza destek olmak için onları koruyucu önlemler düşünmeye başladık. Mücbir sebep oluşmazsa, fuarı tüm kurallara uyarak gerçekleştireceğiz. Fuarın ertelenme durumu olursa isteyen katılımcılara ödedikleri ücreti kesinti yapmaksızın iade edeceğiz veya bir sonraki sene düzenleyeceğimiz fuara yeni sene zammı yapılmaksızın, ödedikleri ücretten katılmalarını taahhüt edeceğiz. FESPA Eurasia, tüm bölgede bir sonraki yılın trendlerini belirleyen bir etkinlik olduğu için, fuara sadece Türkiye’den değil, Avrasya Bölgesi’nden de 2000’den fazla uluslararası ziyaretçi yatırım yapmak için geliyor. Bizler de sektörün en iyi markalarıyla alıcıları İstanbul’da buluşturarak tüm Avrasya bölgesine hareket katacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Katlanabilir bir teknoloji: Galaxy Z Flip3
Next post İlyas Salman setlere döndü