Ripple daha ne kadar yükselecek?

Read Time:56 Second

Aylardır süren sert düşüş sonrası kripto para piyasası haftalardır yükselişini sürdürüyor. Bitcoin, Ethereum gibi önemli kripto paraların yükselişe geçtiği piyasada, son günlerde gösterdiği yukarı yönlü trend ile dikkatleri üzerine çeken kripto paralardan biri de Ripple oldu. 59 milyar dolarlık piyasa değeri ile en yüksek hacimli altıncı kripto para olan Ripple, hafta başı itibarıyla 0.77 dolar seviyesinde işlem görürken bugün en yüksek 1.35 dolar seviyesini test ederek haftalık yüzde 75 değer kazandı.

1 dolar üzerinde kalırsa önü açık olabilir
Yüzde 75 oranında kazandıran ve 4 Haziran tarihinden itibaren ilk kez 1 dolar seviyesi üzerini test eden kripto para bu seviye üzerinde tutunmaya çalışıyor. Genel yoruma göre bu seviyenin üzerinde kalması önünün açık olduğu anlamına gelebilir. Fakat konuyla ilgili net bir görüş söz konusu değil.

Dava sonrası daha da yükselebilir
Diğer yandan ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasında uzun süredir devam eden  bir dava krizi yaşanıyor. Geçtiğimiz şubat ayından itibaren görülen davada henüz netice alınmadı. Ve 16-17 Ağustos tarihlerinde ise iki kritik duruşma daha yapılacak. Burada Ripple lehine bir sonuç çıkarsa yükseliş daha da sürebilir görüşü de hakim.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Dogecoin’i destekleyen 2 milyarder!
Next post PepsiCo suyu verimli kullanmayı hedefliyor