Elon Musk, Dogecoin’de İşlem Ücretlerinin Düşmesinin Çok Önemli Olduğunu Belirtti

Ünlü milyarder Elon Musk, AMC haberlerinin ardından Dogecoin’in bir para birimi olarak yaşayabilirliğini ele aldı.

Tesla CEO’su Elon Musk geçtiğimiz günlerde Dogecoin işlem ücretlerini düşürmenin önemini vurguladı .

https://twitter.com/BillyM2k/status/1440771185231294470?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1440771185231294470%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.kriptofoni.com%2Felon-musk-dogecoinde-islem-ucretlerinin-dusmesinin-cok-onemli-oldugunu-belirtti%2F

Ünlü milyarder Dogecoin’in geçerli bir ödeme aracı olarak işlev görmesi için böyle bir iyileştirmenin gerekli olduğuna inanıyor.

Musk’ın en son tweeti, AMC CEO’su Adam Aron’un sinema devinin Dogecoin’i kabul etmeye başlayacağını onaylamasının ardından geldi. Amerika’nın en büyük sinema zincirinin başkanı, yıl sonuna kadar Bitcoin ve bazı büyük altcoinler‘i ödeme yöntemleri arasına eklemeyi düşünüyor.

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, düğüm operatörlerini Dogecoin Core 1.14.4’e güncelleme çağrısında bulundu, böylece işlem ücretlerinde büyük miktarda düşüş yaşanacak.

Mayıs ayının ortalarında Musk,  Dogecoin de blok üretimini hızlandırmanın ve işlem ücretlerini düşürmenin Bitcoin‘e karşı avantaj elde etmenin bir yolu olduğunun altını çizdi.

Kaynak: kriptofoni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post JPMorgan, kurumların Ethereum için Bitcoin’i bıraktığını iddia etti
Next post Ataşehir’de Kripto Para Üretmek İçin Kullanılan 84 Kaçak Cihaz Ele Geçirildi