“Squid Game” Yıldızından İlginç DOGE Açıklamaları!

Read Time:1 Minute, 8 Second

Popüler Netflix dizisi “Squid Game” ile çıkış yapan oyuncu Jung Ho-yeon, YouTuber Matt Wallace tarafından retweet edilen bir tweet’e göre Vogue Korea ile yaptığı röportajda Dogecoin’i (DOGE) destekledi. “Topdoge”, Squid Game yıldızının Vogue’a Dogecoin‘e taktığını söylediğini tweetledi.

Squid Game yıldızının DOGE tweet’i gerçek mi?

Son zamanlarda dillerden düşmeyen Squid Game’de rol alan Jung Ho-yeon, Topdoge tarafından paylaşılan bir tweet’e göre popüler meme coin DOGE hakkında açıklamalarda bulundu. Ancak, Jung’un şunları söylediği iddia edilen orijinal Vogue makalesine bağlantı verilmedi: “Sadece şu anda dünyanın ihtiyaç duyduğu bir şey olduğunu düşünüyorum. DOGE meme’lerine ne zaman baksam kalbim doluyor.”

Squid Game, “Açlık Oyunları” tarzı bir yarışmada milyonlarca dolar kazanmak için yarışan borç içindeki insanları anlatıyor. Jung’un Instagram platformunda 15,6 milyonluk bir takipçi kitlesine sahip olmasıyla program sosyal medyada bir hit haline geldi. Geçen hafta Vogue Korea, onu sosyal ağ hizmetlerinde bir numaralı Koreli aktris olarak adlandırmış ve Doğu Asya ülkesindeki popülaritesi hakkında yorum yapmıştı. Bu makalede ayrıca kripto para birimi veya Dogecoin’den bahsedilmedi.

Vogue’un Kore versiyonu geçen hafta Jung’un stil anlayışına yer verdi. O parçada da Dogecoin yoktu. Cuma günü, Vogue UK, Jung’un Chanel modeli olmaktan Netflix’in en büyük hit yıldızına yolculuğunu anlatan bir parça yayınladı, ancak makalede Dogecoin’den bahsedilmedi. Kripto topluluğundan bazı insanlar, Topdoge’un Twitter gönderisinin yanlış olduğunu düşünüyor.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Türkiye piyasaları kapanışta yükseldi; BİST 100 0,08% değer kazandı
Next post Dolar, 9 TL seviyesini aştı