Ünlü Analist Kasım Ayı İçin Takip Edilmesi Gereken 5 Altcoin’i İşaret Etti!

Ünlü kripto para analisti Michael Van de Poppe, Kasım ayında takip edilmesi gereken 5 Altcoin’i takipçileri ile paylaştı.

https://coin-turk.com/wp-content/uploads/2021/11/unlu-analist-kasim-ayi-icin-bu-5-altcoini-isaret-etti-takip-edilmeli-coin-turk.com_.jpeg

Ünlü Analist Bu 5 Altcoin’i İşaret Etti

Yeni bir strateji oturumunda Kasım ayı için tahminlerini paylaşan Van de Poppe, 139.000 YouTube abonesine bu 5 altcoin‘in Kasım ayında güzel performans sergileyebileceğini belirtti.

Van de Poppe listesinde ilk olarak birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot‘a (DOT) yer verdi. Analist, Polkadot’un fiyat hareketini yakından takip ettiğini söyledi.

Kripto analistine göre Polkadot, günlük grafikte HH ve HL yazdırmaya devam ederken Bitcoin (DOT/BTC) karşısında yükseliş trendini sürdürüyor.

Polkadot, bu 0.00056 BTC’lik (33.83 dolar) alanın üzerinde kaldığımız sürece, bu yüksek seviyeyi (0.00085 BTC veya 51.34 dolar) çevirebileceğimiz ve daha yüksek seviyelere devam edeceğimizi düşünüyorum.”

Fibonacci uzatma aracını kullanan Van de Poppe, bir sonraki DOT/BTC yükseliş hedefinin 60.40 dolar değerinde yani 0.001 BTC civarında olduğunu belirtti.

Analistin listesinde ikinci sırada, “Blockchain interneti” olmayı amaçlayan bir proje olan Cosmos (ATOM) yer alıyor. Kripto stratejisti, Bitcoin çiftinde (ATOM/BTC) Cosmos için üç potansiyel giriş noktasını vurguladı.

Van de Poppe’a göre ATOM önümüzdeki Kasım ayı içerisinde yeni zirveleri deneyebilir.

Curve (CRV) Büyük Bir Ralli Başlatabilir

Van de Poppe’nin radarındaki bir diğer kripto para birimi ise, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance‘in yönetişim token’ı Curve (CRV) oldu. Van de Poppe’ye göre Curve, neredeyse bir yıldır 0.000036 BTC ile 0.000086 BTC (2.17 dolar ve 5.19 dolar) arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor.

Bununla birlikte, kripto analisti, bu aralıkta gerçekleşebilecek bir kırılımın, fiyatı 13.29 dolar değerine itebilecek büyük bir ralliyi ateşleyeceğini belirtti.

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), analistin listedeki dördüncü kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Van de Poppe, LINK’in Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı derin bir düzeltmeden geçmesine rağmen kripto para biriminin hala yakından takip edilmesi gerektiğini söyledi.

“Chainlink’in bu yıl boyunca hala yaptığı ve henüz çok fazla güç göstermediği ve Defi’nin (merkezi olmayan finans) muhtemelen uyanacağı ağır düzeltme göz önüne alındığında, bu büyük bir fırsat sağlayacak.”

Ünlü analist son olarak, blockchain verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph‘e göz atıyor. Van de Poppe, Graph’ın 0,00013 BTC değerinde desteği tutması durumunda Bitcoin’e (GRT/BTC) karşı bir dip çizebileceğini söyledi.

“Burada daha yüksek bir dip arıyoruz ve bu gerçekleşirse, tüm bu trend tersine dönecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Araç kiralamada beklenti 134 milyar dolar
Next post Burger King ABD’deki Müşterilerine Kripto Para Dağıtacağını Açıkladı!