Tom Busby Bu 3 Altcoin’de 10 Kata Kadar Artış Bekliyor!

Piyasa her ne kadar son zamanlarda aşağı yönlü olsa da analistler bazı altcoin birimlerinin ciddi artış yaşama imkanı olduğunu düşünüyor. 

Bugün kripto para piyasasında gözle görülür bir geri çekilme yaşandı. Ancak analistler yükseliş beklentilerini sürdürüyor ve piyasanın popüler analistlerinden olan Tom Busby de 10 kata kadar artış yaşama potansiyeli olan 3 altcoin’i takipçileri ile paylaşıyor.

Utrust (UTK)

Analistin listesinde ilk sırada olan Utrust (UTK), ödeme aracı olarak kripto para biriminin kullanılabilirliği, özellikle ödeme platformlarının az gelişmiş işlem güvenliği ve nispeten yüksek ücretler ile sonuçlanan sorunlara bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Busby konuyla ilgili açıklamalarında ise, “Utrust şu anda dünyadaki birçok sorunu çözüyor. Bir nevi kripto için PayPal.” sözlerini kullanıyor.

Yatırımcı ayrıca lüks Kuzey Galler oteli Cranleigh Boutique’in kripto para birimlerini ödeme olarak kabul ettiğini belirtiyor. Otel, Kuzey-Batı’da Bitcoin, Ethereum, Utrust Token ve Tether’i kabul edilen ödeme şekilleri olarak dahil eden ilk mekan olarak biliniyor.

AIOZ (AIOZ)

Analistin listesinde bir sonraki sırada,  kendi blok zinciri üzerine inşa edilmiş dağıtık bir İçerik Dağıtım Ağı olan AIOZ (AIOZ) var. Analist, daha kaliteli ve hızlı medyaya yönelik artan talebin, İçerik Dağıtım Ağı endüstrisinin internetteki en büyük ve en hızlı büyüyen sektörlerden biri olmasına neden olduğunu vurguluyor.

Yatırımcıya göre, kripto para hem fiyat hareketlerinde hem de temel gelişmelerde çok iyi performans gösteriyor. Proje şu anda test ağında ve 2021’in 4. çeyreği için bir Mainnet lansmanı planlanıyor.

Swissborg (CHSB)

Analist listesinde son olarak varlık yönetimini eğlenceli, adil ve topluluk merkezli hale getirerek demokratikleştiren bir proje olan Swissborg’a (CHSB) yer veriyor ve “Swissborg’da olan çok ilginç şeyler var. Yeni paralar listeliyorlar. Ayrıca farklı bölgelerde de şubeleşiyorlar. Borsaya yeni insanlar getiriyorlar. Bu gerçekten harika bir kripto para” sözlerini kullanıyor.

Ayrıca Tom Busby, SwissBorg uygulamasının da yakında geleceğini duyurdu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Bukele yeni Bitcoin eğitim projesini duyurdu
Next post Lider Kripto Para Bitcoin (BTC), 60.000 Dolar Bayrağını Kaybetti: Zorlu Mücadele Devam Ediyor