Kanal İstanbul çevresinde arazi satın alan Ürdünlü firma yetkilisi: “Şükürler olsun”

Aykırı.com internet sitesinin genel yayın yönetmeni Batuhan Çolak, Kanal İstanbul çevresinde bulunan tarım arazilerini satın alan ve bu arazilerin imar iznine açılmasını büyük bir mutlulukla karşılayan Ürdünlü bir şirketin sorumlusu ile verilen reklamların görüntülülerini paylaştı.  

Gazeteci Batuhan Çolak, sosyal medyadan Ürdünlü bir emlak şirketinin yaptığı, Kanal İstanbul çevresine bulunan arsaların reklamını paylaştı. Reklamda tarla olarak alınan arsalara imar izni verildiği söylendiği dikkat çekiyor.

Kanal İstanbul güzergahında bulunan arsalara verilen imar izni için “Allah’a şükürler olsun” diyen firma yetkilisi, videoda, “Geçen dönemde tarla olarak nitelendirilen bu arsa, artık ticaret ve konut alanı olarak imarlıdır ve değeri kat kat artmıştır. Arsa alan herkesi tebrik ederiz” ifadelerini kullanıyor. Çolak’ın paylaştığı bir diğer videoda ise firma bu kez Kanal İstanbul çevresine kurulacak olan “Yenişehir” isimli bölgede bulunan arsaların satış reklamını yaparak “Bunlar herhangi bir yabancının sahip olabileceği, Türk vatandaşlığı almaya hak kazandırabilecek arsalardır” deniliyor.

İşte söz konusu paylaşım;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Merkez Bankası enflasyon tahminini %100 revize etti
Next post Bakanlık, Kuzey Marmara Otoyolu’nun işletmecisine karda yaşanan kapanma nedeniyle 6,8 milyon TL ceza kesti.