Emlak sektörünün öncü isimleri bir araya geldi

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) 22 Şubat 2022 tarihinde “Emlak Sektörünün Öncüleri” sloganı ile 5. Büyük buluşmasını gerçekleştirdi. 22 il teşkilatının yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden 400’e yakın gayrimenkul profesyonelin katılımıyla gerçekleşen buluşmaya birçok konuk da katıldı.

1000 Üyeyi Aştı

TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede “TÜGEM, Emlak Danışmanlığı mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin bir araya geldiği bir en önemli sivil toplum kuruluşu oldu. Derneğimiz 1000’i aşkın üyesi ve 22 il teşkilatı ile vizyoner girişimcileri bir araya getirmeye devam ediyor” dedi. Hakan Akdoğan konuşmasında, TÜGEM’in 2022 yılı hedeflerini, büyüme stratejilerini ve yeni projelerini paylaştı.

 

MLS Türkiye Lansmanı Yapıldı

5. Büyük buluşmada TÜGEM İş Geliştirme Komitesi Başkanı Zühtü Eşiyok tarafından MLS Türkiye projesinin de lansmanı yapıldı. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Eşiyok “TÜGEM üyeleri arasında yetkilendirme sözleşmeli portföylerin paylaşılabileceği, üyelerin ve portföylerin konumlarının görülebileceği, taleplerin eşleştirilebileceği kapalı devre Mülk Listeleme Servisimizi üyelerimin kullanımına 1 Nisan itibarı ile açıyoruz. Bu altyapı ile TÜGEM üyeleri tüm dokümanlara ve içeriklerimize ulaşabilecek, hizmet ortaklıkları yapabilecekler” dedi.

Buluşmada ayrıca teşkilatlanma, üye ilişkileri, ticari network, eğitim, dış ilişkiler ve sosyal sorumluluk komite başkanları da söz alarak yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Oscar Anton ilk adresi Türkiye oldu, 4 Mart’ta Zorlu PSM’de
Next post TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan İTO komite başkanlığına adaylığını açıkladı