#Ripple fiyatı artacak mı? Son gelişmeler ne söylüyor?

Read Time:55 Second

Ripple (XRP), Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile uzun süren hukuk savaşı devam ederken, küresel kripto para sıralamasındaki altıncılık da konumunu korumaya devam ediyor.

SEC’in, Ripple ve iki yöneticiye karşılık suçlamalarda bulunmadan saatler önce XRP fiyatı 0.57 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Ancak SEC’in açtığı davanın ardından XRP fiyatı 0.22 dolar seviyelerine kadar düştü. ABD merkezli çok sayıda borsa, suçlamalarından ardından, borsalarındaki Ripple işlemlerini kaldırdığını açıklamıştı. Ripple belli bir süre 1 doların üzerine kadar çıktı, fakat yaklaşan kripto para birimi tasarısı ve kripto para alanını sallayan Rusya’nın Ukrayna’yı işgali de dahil olmak üzere çok sayıda olumsuz gelişmenin ortasında hafif bir düzeltme yaşadı.

Son 24 saatte düşüş yaşandı
XRP son 24 saatte yaklaşık yüzde 1.7’lik bir düşüş yaşadı ve şu anda 0.72 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Mahkeme belgelerinde SEC davasının bu yıl 18 Kasım’a kadar sona ermesinin beklendiği yönündeki haberlerinin ardından XRP son bir ayda yaklaşık yüzde 7,84 oranında arttı. Şu anda küresel kripto para sıralamasında altıncı sırada yer alan XRP’nin piyasa değeri yaklaşık 34.5 milyar dolar seviyelerinde.

 

*YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Kripto para yürütme emrinin detayları ortaya çıkınca #Bitcoin yükseldi
Next post Bu geceden itibaren Motorine 2.25 TL benzine ise 79 kuruş zam yapılacak