Metro Türkiye ve Total de Yemeksepeti Nar platformuna dahil oldu

Yemeksepeti Nar platformuna katılan Metro Türkiye ve Total Yemeksepeti’nin 60 bine yakın iş ortağı restorana, indirimli ve özel avantajlı ürün ve hizmetler sunacak. Böylece Metro Türkiye ve Total daha geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunarken, Yemeksepeti iş ortakları da verimliliklerini ve kârlılıklarını artıracak.

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, iş ortağı restoranların dijitalleşmeleri ve işlerini büyütmeleri için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda geliştirilen Nar projesi ile Yemeksepeti iş ortakları, Türkiye’nin öncü markalarından indirim ve özel avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanıyor. Böylece Yemeksepeti, 60 bine yakın iş ortağı restorana gıda, temizlik, akaryakıt ve mutfak malzemesi gibi ürün ve hizmetlerden indirimli olarak faydalanma fırsatı sunuyor.

Yeni bir anlaşma ile Yemeksepeti Nar’a katılan Metro Türkiye, geniş ürün portföyü, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla Yemeksepeti üye restoranlara avantajlı fırsatlar sunacak. Platforma dahil olan Türkiye’nin güçlü akaryakıt markalarından Total ise Yemeksepeti iş ortaklarının akaryakıt ihtiyaçlarını kolay, verimli ve güvenilir bir şekilde sağlamalarına destek olacak.

Yemeksepeti Portakal uygulaması üzerinden giriş yapılabilen Nar hizmeti ile Yemeksepeti iş ortakları verimlilik, tasarruf ve maliyet yönetimi avantajı kazanırken, Nar projesine katılan markalar da iş hacmini genişletiyor ve yeni müşterilere ulaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Ege Tütün İhracatçıları Birliği’nde yeniden Ömer Celal Umur dönemi
Next post Hangi eski CEO portföyünün %10’unu #Bitcoin’e ayırdığını söyledi?