AXA Sigorta ekonomiye fayda sağlayan platin marka seçildi

Beykoz Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi iş birliğiyle yayınlanan, ürün ve hizmetleriyle Türkiye ekonomisine ve toplumsal yaşama en çok katkı sağlayan markaların belirlendiği Ekonomiye Fayda Endeksi’nde AXA Sigorta ‘Platin Marka’ olarak yer aldı.

Beykoz Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi iş birliğiyle kapsamlı sektörel araştırmalar sonucu oluşturulan ve bu yıl dördüncüsü yayınlanan Ekonomiye Fayda Endeksi’nde çeşitli kategorilerde başarılı olan markalara, 9 Kasım Çarşamba günü Beykoz Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi’nde düzenlenen törenle sertifikaları takdim edildi. Ürün ve hizmetleriyle fark yaratan, yönetim performansıyla toplum tarafından takdir gören, Türkiye ekonomisine ve toplumsal yaşama en çok fayda sağlayan kurum ve markaların belirlendiği endekste AXA Sigorta “Platin Marka” olarak yer aldı.

“Operasyonlarımızla toplumsal ve ekonomik değer yaratmayı hedefliyoruz”
AXA Sigorta Hukuk, Uyum ve Kurumsal Sorumluluk Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Onur Koçkar, şunları söyledi: “AXA Sigorta olarak yaptığımız tüm çalışmalarda toplumsal fayda sağlamayı ve insanlık için değer yaratmayı odağımıza alıyoruz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde sürdürülebilirlik ve sosyal eşitlik gibi konuları göz önünde bulunduruyor, operasyonlarımızla toplumsal ve ekonomik değer yaratmayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızla insanlar nezdinde olumlu bir algı ve güven yaratmış olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. İnsanlık için değerli ve önemli olan tüm unsurları korumak adına çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Avrupalılar Türk gelinlikleriyle evleniyor
Next post Makine ihracatı 20 milyar doları geçti