Vialand AVM’de“Yeni Yıl Alışveriş ve Moda Günleri” başlıyor

Vialand AVM, “Yeni Yıl Alışveriş ve Moda Günleri“ ile modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe uzanan geniş marka yelpazesi ile birbirinden değerli girişimcileri yeni koleksiyonlarını ağırlamaya hazırlanıyor. Açık hava konsepti, büyük metrekareli mağazaları, sosyal yaşamıyla alışverişi gerçek bir keyfe dönüştüren Vialand AVM, yılbaşında özel bir kermese ev sahipliği yapıyor. Farklı markaları, yeni ürünleri ve girişimcileri ziyaretçilerle buluşturacak olan kermes ünlü isimleri de ağırlayacak.

20 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Vialand AVM’deki “Yeni Yıl Alışveriş ve Moda Günleri”, influencerlar ve ünlü isimlerin katılacağı bir lansmanla açılacak. İlk gün düzenlenen etkinlikte, Ivana Sert, Gizem Hatipoğlu, Emel Yıldırım, Özlem Yıldız misafirlerle buluşacak. Ziyaretçiler aynı zamanda çeşitli söyleşiler ve sahne performansı ile alışverişin en havalı caddesi Vialand AVM’de keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacak.

Jade & Brands kurucu ortakları Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı’nın ev sahipliği ile düzenlenecek etkinlikte, misafirler yılbaşı alışverişinin keyfini sonuna kadar çıkarırken bir yandan Astrolog Aygül Aydın, Vialand misafirlerini 2023 öngörüleri hakkında bilgiledirecek. 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Marshall’dan Kocaeli “Sıfır Atık Tema Parkı”na destek
Next post Geri dönüşüm sektörü İGEDDER’in kahvaltısında bir araya geldi