Erkul, Golden Rose’da vegan formüller kullanıyor

Erkul Kozmetik kurulduğu 1983 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındayer alıyor. 40 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Erkul Kozmetik; renkli kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Erkul Kozmetik; içeriğinde doğrudan ya da dolaylı, hayvansal kökenli hiçbir bileşen bulundurmayan ürünleri kullanıyor. Erkul Kozmetik, Golden Rose ürünlerini geliştirirken, ham madde tercihlerinde hayvanlar üzerinde test edilmeme koşulu arıyor ve ürünlerin üretim aşamasında da hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

Erkul Kozmetik Vegan formüllü ürünlerini sadece ürün serisi olarak çıkartmayıp, birçok ürününde vegan formülü kullanmanın gururunu yaşıyor.

Oje üretiminde dünyanın 5 büyük üreticisinden biri olan Erkul Kozmetik, Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşıyor. Dokuz yıldır Türkiye’de kozmetik ihracatında birinci sırada yer alarak büyük bir başarıya imza atan Erkul Kozmetik, bu başarısı ile ülke ekonomisine de destek sağlıyor.

Erkul Kozmetik Türkiye genelinde parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 7500’ü aşkın satış noktasıyla ve Golden Rose markasıyla 74 seçkin AVM’de yer alan kendi mağazalarıyla yaygın bir satış ağına sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post SEC’in DCG için soruşturma yürüttüğü iddia edildi
Next post Vialand ve Venezia Alışveris Merkezleri‘nin AVM Yönetim direktörlüğüne Leyla Özdemir Rastgeldi atandı