CNR Holding’in 2023 planı kıtalar arası fuarcılık

CNR Holding, 2022 yılında ekonomiye 20 milyar dolarlık katkı sağladı. Fuarcılık sektörünün ülkemizde modern bir kimlik kazanmasını sağlamanın yanında küresel vizyonda söz sahibi de yapan CNR, Türkiye’nin iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla sektör temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturuyor. CNR Holding tarafından hayata geçirilen fuarlar, her yıl binlerce katılımcıyı yüzbinlerce ziyaretçi ile bir araya getiriyor.

CNR Holding, yurtiçi fuarlarını, İstanbul, Ankara, Antalya ve Mersin olmak üzere 4 farklı şehirde hayata geçiriyor. Yılda ortalama 20 fuar düzenleyen CNR, sektördeki deneyim ve gücünü uluslararası düzeye taşıyarak yurtdışı fuarlarına da ağırlık vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Ruanda’nın başkenti Kigali’de, 56 Afrika ülkesi için fuarlar düzenleyen CNR, 2023 yılında Afrika’nın yanı sıra Dubai ve Moskova’da da ticari fuarlar hayata geçirerek Türk fuarcılık sektörünü kıtalararası fuarcılığa taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı: “Müşterilerimizin istihdam ve ticaret hacimlerini artırmaya yönelik çalışmalarını her zaman destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz”
Next post Polygon Staking sistemi için geliştirmede bulundu