Juan Valdez ilk yarışından ödülle döndü

Juan Valdez’in marka sponsorluğunu üstlendiği ve takım kaptanı Milli sporcu Aysu Peksağ ile Yelken takımı, BAUISC Spring Trophy’23’te aldığı ödül ile denizlerdeki ilk başarısını elde etti.

BAU BOSPHORUS SAILING CUP 6-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti. 6 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Boğazı ve 7 Mayıs Pazar günü Caddebostan – Adalar açıklarında gerçekleşen 3 yarış ile tamamlandı. 12.00’de Beşiktaş’ta başlayan yarışın ardından Anadolu Hisarı önündeki şamandırayı dönen tekneler, parkurun başlangıç noktasına gelerek yarışı tamamladı.

Gerçekleşen ödül töreninde Juan Valdez’in desteği ile kadınlardan oluşan beş kişiden oluşan yelken ekibi Sportsboat sınıfında 50 teknenin yarıştığı 4. etap sonunda 2.lik ve BAUISC SPRING TROPHY’23 OVERALL’da 1.lik ödülünü almaya hak kazandı.

Kadın eşitliğine yelken açıyor 

Juan Valdez, 2022 yılında Türkiye’de kapılarını açtığı günden bugüne global ölçekte düzenlediği kadınlarla ilgili çok sayıdaki projeyi, kadınların iş hayatında karşılaştığı sorunları ve kişisel tabuları ortadan kaldırmayı hedefleyerek düzenliyor. Honest HoldingTürkiye Kurucusu Cengiz Deveci, kadınların iş hayatındaki fırsat eşitliği konusunda çok hassas olduklarını ifade ederken; konuyla ilgili birçok sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Net uluslararası rezervler eksi 4,4 milyar dolara indi
Next post Kolay İK ve Talentics’ten zaman ve maaliyet tasarrufu yaptıracak iş birliği