Oğuz Holding, Juss Tea’nin lansmanıyla medya dünyasını bir araya getirdi

Türkiye’nin yüzde 100 yerli içecek üreticisi Oğuz Holding, tanıtımını gerçekleştirdiği soğuk çay kategorisindeki markası JUSSteanin lansman toplantısını Oligark Kuruçeşme’de basın mensubu üyeleri ile bir kahvaltı eşliğinde gerçekleştirdi. Reklam filminin başrolünde yer alan ünlü oyuncu ve şarkıcı Cem Belevi nin de yer aldığı lansmanınsunuculuğunu ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz gerçekleştirdi. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen toplantıda JUSStea deneyenlerden tam not aldı…

JUSS TEA SICAK HAVALARDA SERİNLETMEYE GELDİ

Toplantıya gösterilen yoğun ilgiden dolayı basın mensubu üyelerine teşekkür eden ünlü şarkıcı ve oyuncu Cem Belevi;JUSStea, en ince ayrıntısına kadar düşünülen eğlenceli ve renkli tasarımı ile yaz aylarına damga vuracak bir içecek oldu. Yüzde yüz yerli ve milli markamız olan JUSSteanin reklam filminde oynamak benim için çok keyifliydi. JUSStea zaten tadı ve görüntüsü ile çok güvendiğim bir üründü. Dolayısıyla bu işbirliği beni çok mutlu etti. Reklam filminde de gördüğünüz gibi soğuk çay, bizi bu sıcak yaz günlerinde serinletmeye geldi. Enerjisi ve neşesi yüksek bu birlikteliğin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Juss’un marka yüzü ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman’ın da katılımı ile marka yüzlerinin bir araya geldiği lansmana, radyoculuğun duayen ismi Cem Arslan ve bir çok ünlü isim katılım sağladı.

2024 YILINDA KATEGORİDE İKİNCİ SIRADA YER ALMAYI HEDEFLİYORUZ

Konuşmasına Türkiye içecek pazarını değerlendirerek başlayan Oğuz Holding CEO’ su Enes Örer;Ülkemiz, içecek ihracatı açısından stratejik önemi olan bir bölge konumunda yer alıyor. Oğuz Holding olarak; 2023 yılında toplam 10 milyon doları aşan bir yatırım ile soğuk kahve üretimlerimize başladık. Ayrıca yine bu yıl Juss markamızda yeni varyantlar olan “Fesleğen Tohumlu” serimizikategorilerimize kattık. JUSStea markamız ile de 2023 yılı ikinci yarısı itibari ile soğuk çay kategorisinde atağa kalktık ve 1 milyon dolarlık bir ticari pazarlama bütçesi ayırdık. Jussmarkamızın pazar payını üç katı artırdık. Soğuk çay kategorisinde de JUSS tea markamız ile 2024 yılında büyük bir atak yaparak kategoride ikinci sırayı elde etmeyi hedefliyoruz. Cem Belevi’ ye de bizlere ve markamıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 7 ayda 53 bin Barbie oyuncağı satıldı
Next post Eksun Gıda yılın ilk yarısında kârını yüzde 48 artırdı