Kiğılı, Avrupa’nın en büyük hazır giyim fuarı IFCO’ya katıldı

Türkiye’de erkek giyim moda perakendesinin öncü markası Kiğılı, 9-11 Ağustos tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen İstanbul Fashion Connection (IFCO) Hazır Giyim ve  Moda Fuarına katılarak koleksiyonlarını yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturdu. 

Kiğılı, Avrupa’nın en büyük hazır giyim fuarı olan IFCO’ya katılarak birbirinden özel tasarımlarını tanıttı. İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) iştiraki İTKİB Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen, moda ve perakende sektörünün farklı alanlarda faaliyet gösteren paydaşlarını buluşturan fuarda Kiğılı, ‘IFCO Brands’ olarak anılan Türk markalarıyla aynı salonda stant açtı. Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe, Kiğılı’nın standını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi aldılar.

İHKİB Yönetim Kurulu Üyesi ve Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hilal Suerdem, fuarı ziyaret ederek hem stantları dolaştı hem de Kiğılı standındaki temaslar hakkında bilgi aldı. Suerdem, fuara ilişkin yaptığı açıklamada, “İHKİB, Türk hazır giyim sektörünü dünyanın dört bir yanından alıcılarla buluşturacak ve markalar arasında uzun soluklu iş birliğinin altyapısını tesis edecek bir fuarı hayata geçirdi. Biz de Kiğılı olarak nitelikli yerli ve yabancı ziyaretçilerle tanışabilmek ve koleksiyonlarımızı tanıtabilmek açısından çok değerli bir platform olan IFCO’daki yerimizi aldık. Hem en güncel koleksiyonlarımızı hem de yarının moda dünyasını şekillendirmeye aday tasarımlarımızı ziyaretçilerle buluşturduk. Sayın Ticaret Bakanımız Ömer Bolat ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdı.” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post İstanbul’da ulaşıma zam! Taksi indi bindi 70 TL, metrobüs bileti 22,25 TL oldu
Next post Logo Yazılım Bilişim 500’den ödüllerle döndü