Humanis, Great Place to Work sertifikası aldı

Humanis, çalışan deneyimini ölçen ve değerlendiren uygulamaları ile dünyanın önde gelen enstitülerinden biri olan Great Place to Work® tarafından ‘Harika İş Yeri Sertifikası’ almaya hak kazandı.

200 milyon dolarlık dev bir yatırımla ilaç sektörüne etkili bir giriş yapan Humanis, bugün sektöre kazandırdığı ilklerle, büyük ölçekli ihracat adımlarıyla ve Avrupa Birliği standartlarındaki üretim kapasitesiyle önemli bir konuma sahip. Global ticaret ağını Türkiye’den Çin’e ilaç ihracatı yapan ilk şirket olma özelliği ile daha da özel bir noktaya taşıyan Humanis, yatırımları ve deneyimli kadrosu ile büyümeye devam ediyor.

İnsan odaklı sağlık felsefesini benimseyen Humanis, başarılı insan ve kültür uygulamalarını Great Place to Work® tarafından verilen ‘Harika İş Yeri Sertifikası’ ile bir kez daha tescilledi. Şirket 2 yıl üst üste sertifika alarak insan odaklı yaklaşımında istikrarlı bir başarı yakaladı.

“HEM ÜLKEMİZ HEM DE SEKTÖRÜMÜZ İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞAN BİR EKİBE SAHİBİZ”

Global ölçekli bir enstitü olan Great Place to Work’un değerlendirmelerinin Humanis için oldukça önemli olduğunun altını çizen Humanis İnsan ve Kültür Müdürü Filiz Kaner konu ile ilgili şunları söyledi:

“Firma olarak çalışma arkadaşlarımızın mutlu olduğu bir çalışma kültürü yaratabilmiş olmak bizim için çok değerli. İnsan odaklı yaklaşımı kurum kültürümüzün her basamağında koruyan bir çalışma hayatı sağlamak için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Çalışanlarımızın da bu samimi çabamızı görerek, şirketimizdeki deneyimlerini olumlu olarak değerlendirmesi bizler için gurur verici. Hem sektörümüz hem de ülkemiz için özveriyle çalışan bir ekibe sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Humanis olarak, çalışma arkadaşlarımızın ve sevdiklerinin ihtiyaçlarını gözeten uygulamalarımıza devam edeceğiz.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post VakıfBank’tan Dijital Teminat Mektubu
Next post Fibabanka’dan çalışanlara veri okuryazarlığı tazminatı hakkı