Paribu’nun desteklediği Istanbul Fringe Festival, 16 Eylül’de başlıyor

Paribu, kültür sanat alanındaki etkinliklere desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Uluslararası performans sanatları etkinliği Istanbul Fringe Festival, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu sene de Paribu’nun katkılarıyla 16-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, bu yıl 5’inci kez gerçekleşecek olan uluslararası performans sanatları etkinliği Istanbul Fringe Festival’ın destekçisi oldu.

16-23 Eylül tarihleri arasında İstanbul’un farklı noktalarında gerçekleşecek olan  Istanbul Fringe Festival, Türkiye’den ve dünyadan alternatif işleri sanatseverlerle buluşturacak. Türkiye’nin yanı sıra; Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Belçika, Birleşik Krallık, İsrail, İtalya, Hollanda, Kanada ve Yunanistan olmak üzere 10 ülkeden ekipleri ağırlayacak festival kapsamında 21 gösteri, 6 atölye, paneller ve partiler düzenlenecek.

Istanbul Fringe Festival’a ev sahipliği yapacak mekanlar arasında Paribu’nun destekçisi olduğu Arter, Bahçe Galata ve DasDas başta olmak üzere; Barış Manço Kültür Merkezi, BeReZe Gösteri Evi, Caddebostan Kültür Merkezi, Çıplak Ayaklar Dans Akademisi, ENKA Sanat, Fişekhane, Hope Alkazar, Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy, Karga, Sakıp Sabancı Müzesi ve Tuhafier yer alıyor.

Ayrıca, festivalin kapanış gününe ev sahipliği yapacak olan Arter’de, Paribu kullanıcısı olan festival ziyaretçileri, Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” kapsamında Arter’deki sergileri de ücretsiz ziyaret edebilecek.

Festival biletlerine tiyatrolar.com.tr üzerinden ulaşabilir, detaylı bilgi almak için festivalin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Epson yeni bölgesel operasyonunu açıkladı
Next post Züccaciye sektörünün en büyük uluslararası fuarı Züchex başlıyor