Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, uzun yılların emekleri için 987 çalışanına teşekkür etti

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, insan odaklı yaklaşımı ve çalışan bağlılığına verdiği önemle öne çıkıyor. Her yıl düzenlenen Hizmet Yılı Ödül Töreni, şirkete uzun yıllar emek veren çalışanlarına teşekkür ediyor. Şirket 2023 yılı içerisinde düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile 5, 10, 15, 20, 25 ve 30’uncu yılını tamamlayan 987 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, insana saygı ilkesini sadece bir değer olarak değil, aynı zamanda kurumsal kimliğin bir parçası olarak benimsiyor. Şirket, geleneksel Hizmet Yılı Ödül Töreni’ni düzenleyerek çalışanlarına uzun yıllar süren emekleri için teşekkür etmeyi sürdürüyor. 2023 yılı itibari ile 328 çalışan 5 yılını, 117 çalışan 10 yılını, 29 çalışan 15 yılını, 491 çalışan 20 yılını, 9 çalışan 25 yılını ve 13 çalışan 30 yılını tamamladı. Toplam 987 çalışan, üst düzey yöneticilerin de katılımıyla düzenlenen törenle uzun yıllar boyunca şirkete sağladığı katkılar için takdir edildi.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdürü ve CEO’su Erdoğan Şahin, törende yaptığı konuşmada, ‘’Tüm değerli çalışanlarımıza, bugüne kadar gösterdikleri katkılar ve çabalar için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ailesinin bir parçası olarak uzun yıllar boyunca emek veren, bağlılık ve özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum’’ şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 12 haftadır artan net rezervlerde düşüş yaşandı
Next post Cem Muratoğlu, HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı