Özsüt, Franchise İstanbul Expo Fuar’ındaki yerini aldı

Özsüt, 6-10 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Franchise İstanbul Expo Fuarı’nda yerini aldı. 250 ‘den fazla marka ve 40 iş sektörünün katıldığı fuarda Türkiye’nin bayilik sistemini en iyi uygulayan markalarından biri olarak yer alan Özsüt, Franchise sistemi ile ilgili tüm bilgileri ziyaretçilerle paylaşmaya devam ediyor. 

1938’den bu yana değişmeyen kalitedeki lezzetleriyle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Özsüt, 6-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Franchise İstanbul Expo Fuarı’nda yerini aldı. Ülkemizde bayilik sistemini en iyi uygulayan markalardan biri olan Özsüt, kazançlı yatırım arayışında olan yatırımcı adaylarını standında ağırlamaya devam ediyor.

1938 yılında İzmir’de kurulan ve 1991 yılına kadar yalnızca Kemeraltı’ndaki mağazasında hizmet veren Özsüt, 1996 yılından bu yana büyüme stratejisi olarak franchise sistemini kullanıyor. Türkiye’de 46 ilde 150’nin üzerinde, Azerbaycan’da ise 7 bayisi ile her geçen gün hızla büyüyen Özsüt, girişimcilerin kazançlı bir yatırım gerçekleştirmelerine imkân sunuyor.

Köklü imajı, tüketici nezdindeki yüksek güven algısı, üretim gücü, hacmi ve yenilikçi yaklaşımıyla yatırımcı adaylarına daima iyi kazandıran Özsüt, girişimcilerin yaptıkları yatırımın geri dönüşünü 3 yılı aşmayan bir sürede geri almalarına olanak sağlıyor. Franchisee’lerin daha kazançlı ve keyifli çalışması amacıyla, pazarlama ve satıştan Ar-Ge’ye her alanda pek çok çalışma gerçekleştiren Özsüt, 86 yıllık bilgi ve birikimini yatırımcılarıyla paylaşıyor.   Her bir bayisinin köklü Özsüt ailesinin bir parçası haline gelmesini sağlayan marka, lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine, mimari proje desteğinden işletme danışmanlığına kadar tüm konularda franchisee’lerini destekliyor. Yatırımcılarının Özsüt’ün çalışma disiplinini benimseyen, değerlerine sahip çıkan, müşteri memnuniyet ve mutluluğunu önemseyen kişiler olmasına çok önem veren Özsüt, böylece franchising sisteminin başarıyla işlemesini sağlıyor.

Yeni konseptler ile büyümeye devam ediyor

1996 yılından itibaren franchising sistemine geçerek hızla büyüyen Özsüt, hayata geçirdiği yeni ve farklı konseptlerle sektörde fark yaratıyor. 2021 yılında İzmir’in Alsancak semtinde açtığı açık mutfak tasarımlı mağazası Özsüt Select ile Fransız pastacılık kültüründen esinlenen tarzıyla misafirlerine yeni ve bambaşka bir deneyim sunan marka, 2022 yılında ise yatırımcı adaylarına büyük fırsatlar yaratan kiosk konsepti BONTON Özsüt ile hizmet vermeye başladı. Günlük yaşantının temposu içerisinde, Özsüt lezzetlerine hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilmeyi sağlayan BONTON, İstanbul’da Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı, Ayazağa metro istasyonlarında ve İzmir Tire, Bursa Osmangazi ve Nilüfer’de yer alıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post “123 yılda olan deprem sadece bir yılda yaşandı”
Next post Anadolu Hayat Emeklilik’in aktif büyüklüğü 162 milyar TL’yi aştı