Mesa Holding, çalışanların eşitlik ve çeşitlilik bilincini artırmak için adım atıyor

Mesa Holding, 55 yıllık deneyimi ve ödünsüz kalite anlayışıyla sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarını her alanda güçlendiriyor. Mesa Holding, iş yerinde eşitlik ve çeşitlilik bilincini artırmak amacıyla ODTÜ Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Ana Bilim Dalı ile iş birliği yaparak “Eşitliğe Saygılı Çalışma Ortamı Rehberi”ni hazırladı. Bu rehber, Mesa Holding’in çalışanlarına daha adil ve kapsayıcı bir iş yeri deneyimi sunmayı hedefliyor.

Mesa, eşitlik ve çeşitlilik konusundaki taahhütlerini güçlendirmek ve çalışanlarının bilinçlenmesini sağlamak amacıyla hazırlattığı rehber ile çalışma kültüründe önemli bir adım atıyor. Mesa Holding İcra Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Eşitlik ve çeşitlilik, Mesa Holding’in kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir. Bu nedenle, iş yerimizde eşitlik ve saygı temelinde bir ortam oluşturmayı önemsiyoruz. ODTÜ ile hazırladığımız bu rehber, çalışanlarımızın bu değerlere daha fazla önem vermesini ve iş yerinde daha adil bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Geleceğe odaklı vizyonumuz ve sürdürülebilirlik ilkelerimizle, iş dünyasında öncü bir rol üstlenmek için kararlılıkla ilerliyoruz.” dedi.

Mesa Holding önümüzdeki dönemde eşitliğe yönelik plan ve politikaları konusunda adımlar atmaya hazırlanıyor. Mesa, hazırladığı rehber ile çalışanlarının ve paydaşlarının desteğini alarak bu alandaki çabalarını artırmayı hedefliyor ve temelden gelen değerlerinin bilinciyle, gücünü geçmişten alarak geleceğe iz bırakmak üzere ilerlemeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post İş Bankası ‘Türkiye’nin en değerli banka markası’ seçildi
Next post Cengiz Holding ‘Kadın Gücünün Yanında’