Doğan Holding’te üst düzey atama

Doğan Holding, Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine Baran Şevişoğlu’nu atadı. İş hayatındaki 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan Şevişoğlu, Doğan Holding ve iştiraklerinin kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilişkilerin geliştirilmesi, güçlendirilmesi, faaliyet gösterdiği sektörler ve yeni yatırım alanlarında ilgili mevzuat çalışmalarına aktif destek olunması, resmi işlerin etkin bir şekilde yürütülmesi gibi konularda çalışmalar yürütecek.

Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Baran Şevişoğlu, 2012-2014 yılları arasında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine 1998 yılında Türk Medya Grubu’nda Ankara Temsilcisi olarak başlayan Şevişoğlu, ardından 2011- 2013 yılları arasında Doğuş Yayın Grubu Kurumsal İlişkiler Temsilcisi ve Program Direktörlüğü görevinde bulundu. 2013 yılında atandığı Doğuş Yayın Grubu Ankara Temsilciliği görevini 2024 yılına kadar sürdürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Ford Otosan ilk entegre faaliyet raporunu yayınladı: Ford Otosan 2023’te güçlü değer yaratma vizyonuyla öne çıktı
Next post Spot Bitcoin ETF’ler toparlanmaya başladı