LG evin havasında fark yaratmayı hedefliyor

LG, iklimlendirme çözümleri ile, kullanıcıların evlerinin havalarını yönetmelerine, temiz, sağlıklı ve mükemmel derecede ısıtılmış ya da soğutulmuş eve kavuşmalarına yardımcı oluyor. Üstelik tüm bunlar, LG ThinQ uygulaması sayesinde evde değilken bile yapılabiliyor.

Özellikle şehirde yaşayanların en büyük sorunlarından biri temiz ve kaliteli hava. Önceki yıllarda sadece büyük şehirlerde yaşayanların sorunu olan bu durum, artık büyük küçük fark etmeksizin her şehrin hatta toplu halde yaşanan her ortamın en büyük dertlerinden biri. Yeterli şekilde havalanmayan evler, kalitesiz iç mekan havaları aynı zamanda hastalık ve salgınların da kaynaklarından biri. Tüketicilerinin ihtiyaçlarına ileri teknolojisi ile yanıt veren LG, iklimlendirme çözümleriyle, kullanıcılarına evlerinin havasını kendilerinin yönetme fırsatını veriyor. LG’nin 2021 Klima serisi ve yeni hava temizleme cihazı LG PuriCare ile tüketiciler temiz ve sağlıklı havaya kavuşmanın yanı sıra, evlerinin ısısını diledikleri şekilde ayarlayabiliyorlar.

Yeni Hava Temizleme Cihazı LG PuriCare
Bulunduğu her ortama temiz ve taze hava sağlayan, Clean Booster özelliği ile ferah ve taze havayı 7,5 metreye kadar ileten, HEPA filtresi ve havadaki alerjenlerin yüzde 90’ınından fazlasını ortadan kaldıran astım ve alerji dostu olan hava temizleme çözümü LG PuriCare, endüstriyel hava kirliliği, toz ve kötü kokular nedeniyle bozulan iç mekan havasını temizliyor, sağlıklı bir ortam yaratılmasına yardımcı oluyor. LG PuriCare, benzersiz arıtma yöntemi ve olağanüstü çoklu filtre sistemi ile çok ince toz ve alerjenlerin de dahil olduğu 0,3 mikrona kadar olan partiküllerin yüzde 99,97’sini yakalayabiliyor. Ayrıca, kötü koku ve zararlı gazları da yok ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post HUAWEI ve trivago stratejik ortaklık kuruyor
Next post Araç kiralamada beklenti 134 milyar dolar