HUAWEI ve trivago stratejik ortaklık kuruyor

trivago ile dünyanın en büyük bilgi ve iletişim teknolojisi altyapısı sağlayıcılarından olan HUAWEI, bugün HUAWEI Mobil Hizmetler platformunda kullanılmak üzere seyahat ürünlerinin geliştirilmesi için bir ortaklık duyurdu.

Kullanıcıların dünya çapındaki milyonlarca konaklama yerini anında karşılaştırmalarını, en ideal seçimleri en uygun fiyata bulabilmelerini sağlayacak yeni bir trivago uygulaması AppGallery’de kullanıma sunulacak. trivago şu anda 190 ülkede 5 milyondan fazla otel ve alternatif konaklama seçeneği sunuyor. Eylül 2021 itibarıyla AppGallery, 170’ten fazla ülkede aylık 580 milyon aktif kullanıcıya sahip. 2020’de platformun uygulama dağıtımı 2019’a göre yüzde 120’den fazla bir artışla 384,4 milyara ulaştı.

Ayrıca trivago ve HUAWEI, HUAWEI’nin Petal Search ve Petal Haritalar’da otel arama özelliğinin konaklama listeleri için ortak çözümler geliştirecek. Bu, dünyanın dört bir yanındaki HUAWEI kullanıcılarına, kendi seçtikleri seyahat sağlayıcılarına doğrudan bağlantı sağlayarak, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaşatacak. Petal Search’te trivago’nun kullanıma açılma tarihi 29 Ekim olarak belirlendi.

“İleriye dönük seyahat çözümlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmamızı sağlayacak”
trivago CEO’su Axel Hefer, “HUAWEI, mobil cihazlar ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri ve Petal Ekosistemlerinin bir parçası olarak konaklama çözümlerinin geliştirilmesi konusunda onlarla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Petal Search, Petal Maps ve AppGallery’nin işlevselliğini ve benimsenmesini ortaklaşa yönlendirmek, ileriye dönük seyahat çözümlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmamızı sağlayacak” dedi.

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu WEU Başkanı William Tan, “Dünyanın önde gelen konaklama arama ve fiyat karşılaştırma sağlayıcısı trivago ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklığın, pazarda öne çıkacak teknoloji ve çözümleri ortaklaşa geliştirmemize olanak sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Blockchain Tabanlı Play-to-Earn (P2E) Oyunlar! Oynadıkça Kazan!
Next post LG evin havasında fark yaratmayı hedefliyor