Sürdürülebilir bir gelecek için Koroplast’tan Dönüşüm Mutfağı serisi

Sürdürülebilir bir gelecek için doğanın ve çevrenin korunmasına yönelik geliştirdiği projelerle dikkat çeken Koroplast, kaynakların mutfaklarda da doğru yönetilmesi için “Dönüşüm Mutfağı” serisini hayata geçiriyor. Yeniden değerlendirilebilir yemek atıklarının tekrar dönüştürülmesi için çeşitli önerilerin ve tariflerin yer alacağı “Dönüşüm Mutfağı” serisinin konuk şefi ise Ramazan ayına özel tarifleriyle Şef Aydan Üstkanat olacak.

“Yaşanılabilir bir dünya” için bugüne kadar birçok projeye öncülük eden Koroplast, yeni serisi “Dönüşüm Mutfağı” ile dünyanın kısıtlı kaynaklarının doğru kullanımı için dönüşümü şimdi de sofralara taşıyor. Dönüşüm Mutfağı, gıda israfının önüne geçmek ve yeniden değerlendirilebilir durumda olan gıdaların çeşitli öneriler ve tariflerle mutfaklarda dönüşümü amaçlarken, kullanıcıları da alışkanlıklarında küçük değişiklikler yaparak “Dönüşüm Kahramanı” olmaya davet ediyor.

Koroplast Mutfak Yardımcı Ürünleri
Dönüşüm Mutfağı serisi ile daha az su, daha az enerji ve daha az karbon salınımını hedefleyen Koroplast, mutfak yardımcı ürünleriyle de arta kalan gıdaların sofralarla yeniden buluşmasını sağlıyor. Koroplast’ın; kilitli, çift kilitli ve taze tutan poşetleri sayesinde yeniden değerlendirmeye uygun gıdalar güvenle muhafaza edilirken, ihtiyaç anında da gıdaların rahatça kullanılmasına imkân sunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Borusan Sanat’ta bu hafta
Next post Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum’dan yeni güncelleme