“4 yılda amortismanla kazandıran tatil ve yatırım fırsatı”

Sinpaş güvencesiyle Kızılbük GYO tarafından, Marmaris İçmeler’de yükselen Kızılbük Thermal Wellness Resort satış rekorları kırarak devre mülk algısını değiştirmeye devam ediyor. Otel konforunda tatil fırsatı sunan proje 4 yıl gibi kısa bir amortisman süresiyle de kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Marmaris’in en güzel koylarından birine sahip İçmeler’de yaz kış tatil konseptiyle yapımı devam eden devre mülk projesi Kızılbük Thermal Wellness Resort, yatırımcılarına hem alışılmışın dışında bir tatil imkanı hem de kazandıran bir yatırım fırsatı sunuyor.

Bölgede yer alan şifalı termal su kaynakları ile dört mevsim tatil imkanı olan projede, devre mülk sahipleri tatil döneminde ister kendileri kullanabilecek, ister kiraya vererek kar elde edebilecek. Ayrıca, 2025-2028 yılları arasında, haziran ayında bölgedeki piyasa rayiçlerine göre kira geliri baz alındığında 4 yılda yatırımın kendini amorti edeceği öngörülüyor.

Yatırımlarını gayrimenkulde değerlendirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir proje sunduklarını belirten Kızılbük GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik konuya ilişkin şunları paylaştı: “Gayrimenkul ülkemizde güvenilir ve önemli bir yatırım aracı olmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi’nin yaptığı araştırmaya göre, Türkiye’de gayrimenkul yatırımında ortalama memnuniyet oranının yüzde 81 olduğunu görüyoruz. Gayrimenkulde güven ve kalitesiyle yarım asırdır farkını ortaya koyan şirketimiz, gayrimenkul yatırımcılarına Kızılbük Thermal Wellness Resort projesiyle ister tatil yapma ister kiralayarak kazanç elde etme imkanı sunuyor. Piyasa değerlendirmeleri projemizin tamamlandıktan sonra 4 yıl içinde kendini amorti edeceğini gösteriyor. Ayrıca Türk halkının yatırım alışkanlıkları üzerinden hareketle, çeşitli yatırım kalemleriyle yaptığımız karşılaştırma tablosuna bakıldığında; görülüyor ki projemizi satışa açtığımız tarihten (Temmuz 2020) bu yana ortalama devre mülk fiyatımız %472 kazanç sağlarken, güçlü yatırım enstrümanı olarak bilinen dolar %179, euro %174, altın ise %151 kazanç sağlamışlardır. Kazanç yönündeki bu güçlü artış, bilinçli yatırımcıların projemize olan ilgisini artırmaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Su ürünleri ve hayvansal mamuller sektörü 2026 yılı için 5 milyar dolar ihracat hedefi koydu
Next post TMSF hangi halı şirketini yeniden satışa çıkardı?