Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı 7 Temmuz’da vizyonda!

Sevilen korku filmi ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’ ile korku serisinin orijinal kadrosu, Lambert ailesinin korkunç destanının son bölümü için geri dönüyor. Film severlerin merakla beklediği ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’, 7 Temmuz’da ülkemizde vizyona giriyor.

Lambert ailesinin korkunç destanının son bölümünde ‘Ruhlar Bölgesi’nin orijinal kadrosu izleyiciyle buluşuyor. Yönetmeliğini Patrick Wilson’ın üstlendiği ve Wilson’ın ilk yönetmenlik deneyimi olan ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’da filmin orijinal kadrosu geri dönüyor. ‘Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı’nın oyuncu kadrosunda Wilson’ın yanı sıra Ty Simpkins, Rose Byrne ve Andrew Astor yer alıyor. Sinclair Daniel ve Hiam Abbass’ın da rol aldığı filmin yapımcılığını Jason Blum, Oren Peli, James Wan ve Leigh Whannell üstleniyor. Leigh Whannell tarafından yaratılan karakterlere dayanan filmin senaryosunu ise Scott Teems kaleme aldı.

Josh (Patrick Wilson) ve üniversite çağındaki Dalton (Ty Simpkins), iblislerini kesin olarak dindirmek için, ailelerinin karanlık geçmişi ve bir dizi yeni ve daha korkunç olaylarla yüzleşerek kırmızı kapının ardında gizlenen Öte’nin her zamankinden daha derinlerine inmelidir.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı”, 7 Temmuz’da vizyonda olacak.

 

Filmin Künyesi:

Yönetmen: Patrick Wilson

Senaryo: Scott Teems

Hikâye: Leigh Whannell

Yapımcı: Jason Blum

Oren Peli

James Wan

Leigh Whannell

 

Uygulayıcı Yapımcı: Steven Schneider

Charles Layton

Ryan Turek

Brian Kavanaugh Jones

 

Oyuncular: Ty Simpkins

Patrick Wilson

Hiam Abbass

Sinclair Daniel

Andrew Astor

and Rose Byrne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Podcast içeriklerine olan küresel ilgi katlanarak artıyor
Next post “Yaşasın Cumhuriyet!” Sergisi Ankara’da da Açılıyor