Teknolojik altyapı çalışmalarına imza atan techasaY, proje odaklı büyüyecek

Enerji, telekomünikasyon ve dijital dönüşüm gibi birçok alanda sunduğu çözüm ve hizmetlerin yanında saha operasyonları ile Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmaları arasında yer alan techasaY, asaY Enerji ve asaY İletişim markalarını aynı çatı altında topladı.

Şirket; Türkiye’de ve Dünyada, enerji tasarrufu sağlayan çözümler üreterek, işbirliği yaptığı kurumların sürdürebilir enerji hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkı sağlıyor. Özellikle enerji alanında geliştirdiği; IoT tabanlı çözümlerle enerji verimliliğinde izlenebilir, ölçümlenebilir ve raporlanabilir anlamlı veriler sunuyor.

“Sürdürülebilirlik” ilkesini varoluş biçimi haline dönüştüren şirketin hedefinde, maksimum düzeyde enerji tasarrufu yer alıyor. Türkiye’nin önde gelen GSM operatörleri başta olmak üzere telekomünikasyon alanında birçok kuruma çözüm ve hizmet sağlayan techasaY’ın ülke çapında binlerce kilometre altyapı ve fiber optik çalışmasında imzası bulunuyor. techasaY, sunduğu yenilikçi çözüm ve hizmetlerle ulusal ve global bazda pek çok projeyle yoluna büyüyerek devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Sektörü şampiyonluğa taşıyan kimyacılar ödüllendirildi
Next post YENİ POLİTİKA RASYONEL ZEMİNE DÖNÜŞ VE YENİDEN FAİZ ARTIŞI