141 marka PaintExpo Eurasia ve Surtech Eurasia’da bir araya gelecek

Avrasya’nın önde gelen Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve Yüzey İşlem Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia, güçlerini birleştirerek endüstriyel kaplama teknolojileri ve yüzey işlemleri sektöründe sinerji yarattı. Kaplama ve yüzey işlem teknolojileri üreticileri İstanbul Fuar Merkezi’nde 4-6 Ekim 2023 tarihlerinde bir araya gelmeye hazırlanıyor. Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarlarda alanında lider 141 firma ve firma temsilciliği katılımcı olarak yerlerini alacak. Fuarları, 3 gün boyunca 6 binden fazla sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Avrasya’nın lider endüstriyel kaplama teknolojileri fuarı PaintExpo Eurasia’da ziyaretçilerle buluşacak endüstriyel kaplama teknolojileri ağırlıklı olarak otomotiv ve alt endüstrisinde, trenlerde, gemi yapımı ve tersanelerde, havacılık endüstrisinde, makine imalatı endüstrisinde, metal ve levha işleme endüstrilerinde, beyaz eşya, mobilya, plastik işleme, spor ve eğlence, metal ve cam cephe üretiminde, kapı ve pencere imalatında, elektronik endüstrisinde, ısıtma ve soğutma ekipmanları imalatı ve ambalajlama endüstrisinde kullanılıyor.

Avrasya’nın önde gelen fuarı Surtech Eurasia, kaplama sektörüne hizmet eden kimyasal, sıcak daldırma galvaniz, makine ekipman ve teknoloji firmalarını aynı çatı altında toplayarak Artkim Fuarcılık organizatörlüğünden ve TÜYİDER (Tüm Yüzey İşlemler Derneği) iş birliği ile tüm sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. Teknolojiye, Ar-Ge’ye ve mühendislik bilgisine dayanan yüzey işlemleri sektöründe üretilen ürünler Türkiye’de Demir Çelik, Ağır Sanayi, Otomotiv, Mobilya, Makine ve Yedek Parça, Isıtma-Soğutma, Beyaz Eşya, Enerji, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki teknolojiye ve üretime yönelik hızlı gelişmelere neden olurken; kaplama, yüzey işlem ve galvaniz sektöründe de büyüme ve gelişme sağlıyor.

Fuarlar boyunca düzenlenecek seminer, konferans ve panellerin yanı sıra sanat ve sosyal sorumluluk etkinlikleri de gerçekleştirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Espressolab Roastery birinci yılını etkinliklerle kutladı
Next post “Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Sağlık Şirketi” Pfizer Türkiye oldu