“Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Sağlık Şirketi” Pfizer Türkiye oldu

Gençlerin kariyer platformu Youthall’un düzenlediği Youth Awards’ta en iyi şirketlerin ve işveren markası çalışmalarının belirlendiği oylama süreci sonuçlandı. Pfizer Türkiye, bu yıl da “Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Sağlık Şirketi” seçildi.

Türkiye’nin dört bir yanından katılan gençlerin oylarıyla belirlenen Youth Awards’a bu yıl 25 kategoride 150 şirketin katılımı ile gerçekleşen oylamada, 231 farklı üniversiteden ve 243 farklı bölümden toplam 115.738 oy kullanıldı. Toplam oy sayısında geçtiğimiz yıla göre yüzde 35 oranında bir artış gerçekleşirken, en çok endüstri mühendisliği, işletme ve bilgisayar mühendisliği bölümlerinden oy kullanan gençlerin yüzde 75.6’sı 18-25 yaş aralığında olup 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin kullandığı oy sayısı toplam oy sayısının yüzde 41.8’ini oluşturdu.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, oylamada elde ettikleri birincilik başarısıyla ilgili şunları söyledi: “Bilim kazanacak anlayışıyla çalışan biyofarma şirketi olarak, rotasyonla lider yetiştirme anlayışımız, uluslararası kariyer fırsatlarımız, esnek ve keyifli çalışma ortamımız, işveren markamızın tüm değerleri ve uygulamalarıyla yaşamlara dokunmak için burada sınır yok demeye devam ediyoruz. Geleceğimizin çalışanları ve liderlerinin gözünde ilk akla gelen şirket olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Pfizer Türkiye olarak, “Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Sağlık Şirketi” unvanını bu yıl da bize layık gören gençlerimize gönülden teşekkür ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post 141 marka PaintExpo Eurasia ve Surtech Eurasia’da bir araya gelecek
Next post Hilti’den iş sağlığı ve güvenliği alanında yeni çözümler geldi