Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi! DOGE Yeni Bir Yükselişe Mi Hazırlanıyor?

Dogecoin fiyat analizleri 0.25 doları işaret ediyor.

Dogecoin fiyat analizi bugün yükseliş gösteriyor, çünkü son 24 saat içinde yeni bir en düşük seviye tespit edildi, bu da bugün başka bir yükselişin izleneceğini gösteriyor. Bu nedenle, DOGE/USD‘nin önümüzdeki 24 saat içinde 0.25 dolar direncine doğru bir hareket başlatabilir.

Dogecoin Fiyat Analizi

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde çoğunlukla kırmızıda işlem gördü. Bitcoin yüzde 0,46 düşerken, Ethereum yüzde 0,91 kaybetti. Bu arada, Dogecoin (DOGE), neredeyse yüzde 6’lık bir kayıpla en kötü performans gösteren kripto para birimi oldu.

DOGE/USD, son 24 saat içinde düşük volatiliteye işaret ederek 0.2347 – 0.2441 dolar aralığında işlem gördü. Ticaret hacmi yüzde 37,15 düşerek toplam 1,157 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 31,27 milyar dolar civarında işlem görüyor ve popüler şaka para birimi genel olarak 10. sırada yer alıyor.

DOGE bugün 0.25 Dolara Ulaşacak Mı?

4 saatlik grafikte, Dogecoin fiyat ayarının 0,235 dolardan daha düşük olduğunu görebiliriz ve bunu muhtemelen başka bir yükseliş izleyecektir.

Dogecoin fiyat hareketi, Ekim ayının başında güçlü bir yükseliş ivmesi gördü. DOGE/USD, 0.195 dolar civarındaki bir önceki düşük seviyeden, 5 Ekim’de yaklaşık yüzde 35 artışla 0.265 dolar seviyesine ulaştı.

Ancak bu seviyede ayıların gücü tükendi, bu da 0.24 dolara geri çekilme ve giderek daha dar bir aralıkta konsolidasyon ile sonuçlandı. 10 Ekim’de düşüş momentumu yeniden başladı ve DOGE 0.215 dolara kadar geriledi.

Dogecoin fiyat hareketi, hem daha yüksek hem de düşük bir değer belirledi. Bu durum Dogecoin‘de yeni geri dönüşün gerçekleştiğini gösteriyor. Genel olarak, DOGE/USD yukarı yönlü bir sonraki hedef olarak 0.25 dolar işareti ile bugün yükseliş momentumunu devam ettirebilir.

Dogecoin fiyat analizi, son 24 saat içinde 0.235 dolar olarak belirlenen bir başka yüksek dip noktası olduğu için yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu nedenle, DOGE/USD’nin bugün daha sonra yükselmeye devam etmesi ve bir sonraki hedefin 0.25 dolar olması bekleniyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Bu kripto parayı çok seveceksiniz: Hadi $GARİ!
Next post Cardano güncel teknik analizi ADA coin destek ve dirençleri